Odkrycie wiedza
/ Knowledge Discovery >> Odkrycie wiedza >> automatyczny >> wyścigi samochodowe >> NASCAR >> NASCAR inne >>

Jeff Gordon

Jeff Gordon Największa Jeff Gordon

W czasie Jeffrey Michael Gordon miał 10 lat, miał już na koncie dwa mistrzostwa krajowe. Mając ścigał karły kwartał od piątego roku życia, Gordon zgarnął parę tytułów w 1979 i '81, pokonując konkurencję tak stary, jak 17. Przed był na tyle stary, aby jeździć po drogach publicznych, Gordon osiągnął cztery mistrzostwa w gokartach i wygrał wyścigi na torze All Star Mistrzów serii Sprint Car Największa

". Kiedy miałem pięć lat, " odzwierciedlenie Gordon, który urodził się w Vallejo w Kalifornii, ". to był tylko mój tata zrobił coś, aby utrzymać mnie na drodze mojej mamy i dać mi coś do roboty w polu niedaleko naszego domu. Przez większość mojego życia, wyścigi to, co zrobiliśmy dla zabawy w weekendy ". Największa

NASCAR Galeria zdjęć Największa

Podejście do najważniejszych lig wyścigowych została zaplanowana przez ojczyma Jana Bickford. Gdy Gordon był 15, Bickford przeniósł się z rodziną na przedmieściach Indianapolis do z Pittsboro tak młody kierowca może dostać więcej doświadczenia w wyścigach open-wheel. Gordon miały natychmiastowy wpływ na Sprint Cars budowanych przez Bickford. Największa

W wieku 16 lat został najmłodszym laureatem licencji United States Auto Club zawodnika. W 1989 roku Gordon wygrał trzy wyścigi USAC dywizji open kół, ukończył szkołę ze średnią B, i stał się kierowca wyścigowy w pełnym wymiarze czasu. Największa

W 1990 roku, w wieku 19 lat, Gordon wygrał dziewięć z 21 rozpoczyna się w nierównym podziałem Midget USAC, a stał się jego najmłodszym mistrzem. On również parał się konkurencji World of Outlaws Sprint Car, wiodącej organizacji narodu dla gaszącą Sprintów. Przez '91 Gordon zdobył Srebrny Korony USAC za tytuł, wygrywając najważniejsze wydarzenia w Phoenix oraz w Indianapolis "jednej mili torze brudu. Największa

Po ukończeniu kursu w Buck Baker Driving School dla samochodów seryjnych, Gordon wylądował jeździć z zespołem Billa Davisa NASCAR Busch Series. " Mój nacisk na przyszłość jest NASCAR Racing, " Gordon powiedział w czasie. " Jestem w wagonach na pobyt. Dla mnie, wyścigi NASCAR posiada największą obietnicę i potencjał ". Największa

Gordon sprawiły, że większość jego możliwości. Wygrał trzy wydarzenia Superspeedway NASCAR Busch Series w 1992 roku, zdobył 11 słupy i zajął czwarte miejsce w klasyfikacji punktów końcowych. Talent Gordona za szybki wyścigów Superspeedway przykuły NASCAR Winston Cup właściciel zesp