Odkrycie wiedza
/ Knowledge Discovery >> Odkrycie wiedza >> automatyczny >> wyścigi samochodowe >> Motorsports >>

Jak TTXGP węgla Bezpłatne Grand Prix Works

pieczeństwa i wymagania techniczne zostały opracowane, data inauguracyjnego wyścigu został ustalony na 12 czerwca 2009 r Hussain opublikował regulamin i wystawić wezwanie do zespołów do rejestracji. Największa inauguracyjnym 2009 TTXGP

Hussain nie miał pojęcia, jak wiele zespołów może pokazać się ścigać, ani nie wiele troski, tak długo, jak ktoś to zrobił. W sumie 17 drużyn z sześciu krajów, zarejestrowana w dwóch klasach, Best Buy Pro klasie i kategorii Open. Spośród nich, trzy były w stanie rozpocząć wyścig. - Głównie ze względu na problemy finansowe budowy rower, gromadząc zespół i przynosząc całą świtę na Wyspie Man Największa

Nie ma limitu na liczbę Zespoły, które mogą uczestniczyć w wyścigu TTXGP, ani też nie ma ograniczeń co do liczby rowerów zespół można uruchomić. Brammo, na przykład, miał dwóch motocykli wyścigowych w tym pierwszym przypadku. Jeden jeździł Mark Buckley, który ostatecznie zajął trzecie, a drugi, z Roy Richardson za sterami, który nie ukończył wyścigu. Największa

Wyścig został ustalony na jednym okrążeniu niemal 38 mili (61,2 -kilometer) obwodu. Jak w każdym wyścigu, zarządzanie paliwem był problemem. Tym razem jednak paliwo był w formie akumulatorów. Ładunek miał trwać długość wyścigu i mają wystarczającą moc, aby wyciągnąć przed innymi rowery w opakowaniu. Największa

Po mniej niż pół godziny, wyścig się skończył. Agni 101 dosiadany przez Rob Barber wziął główną nagrodę z czasem 25 minut 53.50 sekund, a prędkość okrążenia 87 mil na godzinę (140 km na godzinę). Pierwszy zwycięzca pierwszego wyścigu elektrycznego motocykla na Isle of Man miał zaledwie sześć minut wolniej niż posiadacz rekordu benzynowym w czasie. Nie zbyt nikczemny dla pierwszego wyścigu. Największa

Nie było różnych poziomach doświadczenia reprezentowanych na TTXGP wyścigu Isle of Man, a niektóre dobrze finansowane zespoły i inne uruchomione na skromny budżet. Ale, jak zauważył, Hussain " facet, który wygrał był facet, który robiłem to najdłużej. Doświadczenie zmyślone pieniądze ". Największa

Jeśli jesteś inspirowane dać motocykl elektryczny wyścigi iść Hussain chce się zanurzyć, bez względu na to, jaki rodzaj finansowania lub doświadczenia masz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, gdzie TTXGP motocykl elektryczny serii wyścigów będzie kierował w 2010 roku The TTXGP w 2010 and Beyond Największa

Według pana Hussain, ciężkiej pracy w tworzeniu nowego rodzaju wyścigów motocyklowych został już osiągnięty. A ponieważ zasady i pr