/ Knowledge Discovery >> Odkrycie wiedza >> pieniądze >> Finanse osobiste >> planuje na studia >> licencjackich przyjęć >>

Jak College Rekrutacja Testy Work

testu i zawartości
Struktura College przyjęć Testy Największa

SAT jest przede wszystkim wielokrotnego wyboru egzamin, więc wszystko. - Bez pisemnej segmentu - jest maszynowego strzelił. Studenci są przydzielone 3 godziny i 45 minut do egzaminu, w podziale na cztery części:

• Krytyczne czytanie:. Trzy podrozdziały dotyczące relacji tekstu, czytanie ze zrozumieniem i analiza kontekstowa
  • Matematyka : trzy podrozdziały dotyczące algebry, geometrii, pomiarów i statystyk Największa
  • Pisanie:.. trzy podrozdziały dotyczące rozpoznawania błędów i tworzenie opracowany esej Największa
  • sekcja bez rowka dzielącego: jeden segment pilotowanie nowych pytań dla jednego z trzech zdobył bramkę sekcje.

W przeciwieństwie do tego, SAT Subject Test (SAT II) są egzaminy jednogodzinne podejmowane w literaturze, historii, matematyki, nauki i językach. Są także wielokrotnego wyboru, ale niektóre testy językowe mają ze słuchu. Największa

W przypadku pytań maszynowego celnym poprawnych odpowiedzi są warte jeden punkt, odpowiedzi pozostawione puste nie są liczone, a tam jest jeden ćwierćnut punkt odliczenia złą odpowiedź zniechęcić do zgadywania. Dla każdego skrawka, całkowity wynik jest przenoszone na skalę ocen, zapewniając ciągłość pomiędzy różnymi sekcjami i wersji testu. Każda część egzaminu SAT otrzymuje ocenę od 200-800. Przeciętny wynik dla każdej sekcji jest 500. Te trzy sekcje są następnie wyniosły uzyskać kompozyt, z 2400 będąc najlepszy wynik [źródło: College Board: Testy]. Największa

Jak z SAT, ACT składa się przede wszystkim pytania wielokrotnego wyboru. ACT jest krótszy, jednak: Studenci mają 2 godziny i 55 minut do zakończenia egzaminu. Obejmuje on cztery obszary programowe, plus opcjonalny punkt Pisanie:

• angielski: obsłudze i aplikacji Największa
  • Matematyka: rozumowanie, algebra, geometria, trygonometria Największa
  • Czytanie: rozumienie i analiza fragmentów Największa
  • nauka: interpretacji i analizy informacji, rozumowania i rozwiązywania problemów Największa
  • Pisanie: wybór i obrona opinii na dany temat (dodatkowe 30 minut przyznanych)

Poprawne wyniki są liczone bez pomniejszania o złych odpowiedzi. Jak SAT, surowy wynik jest przekształcany w wyniku skalę. Końcowy wynik ACT jest złożony z 1-36, w oparciu o średnią z wszystkich czterech testów [Źródło: ACT: zrozumieć]. W 2009 roku średni wynik 21,1 ACT USA [źródło: ACT: Wybór].. Największa