Odkrycie wiedza
/ Knowledge Discovery >> Odkrycie wiedza >> rozrywka >> Sport >> piłkarski >> podstawy >>

Jak są rankingi futbolowe ustalona?

kraju. Skumulowany rekord wygranej /straty nie tylko przeciwników zespołu, ale przeciwnicy ich przeciwników są uwzględniane w obliczeniach. To sprawia, że ​​zespoły dwa razy pomyśleć o kolejce kilka zespołów wiedzą, że mogą zniszczyć na polu. To również sprawia, trenerów i dyrektorów sportowych ponownie wskoczyć do świata statystyk. Muszą zaplanować harmonogram z góry, co oznacza, że ​​mają do przewidzenia, jak dobrze ich sprzeciw będzie robić w przyszłości, a także kim są prawdopodobne, aby grać. Największa

Program komputerowy produkuje numeryczna wartość reprezentująca siłę harmonogramu przeciwników (SO) i jeden dla przeciwników rywalek (Soo). A zespołu ogólna siła harmonogramem (St) jest obliczana za pomocą tych numerów. Zaplanowane siły przeciwnika jest wart dwa razy tyle co harmonogramem ich przeciwników. Ujmę to w postaci równania: Największa 2 * Więc + Soo = St

Powstały liczba, St, jest używany w rankingu zespołu w stosunku do harmonogramu 115 Division wszystkich innych szkołach I. Gdy zostaną one umieszczone w kolejności, ta lista jest następnie dzielona kwartyli (1-25, 25-50, 50-75, i tak dalej). Ich ranga jest następnie z powrotem w sumie punktu poprzez pomnożenie jej przez 0,04. Dzięki temu zespoły mają być oceniane na podstawie ich umieszczenia w danym kwartyla Największa

Oto przykład: a. Siła zespołu harmonogram rankingu nr 30 w kraju. Mnożąc 30 przez 0,04 daje ich liczbę punktów dla tej kategorii, 1.2. W 1 mówi, że umieszczone w drugim kwartylu, a około 2 mówi, gdzie umieszczone w tej grupie. Największa

Liczba LossesThe końcowym kategorii, ilość strat, może naprawdę brzmi dzwon pogrzebowy dla zespołu , Każda strata jest równa jeden punkt, i jest dodawany bezpośrednio do zespołu całkowitego wyniku. Pamiętaj, niższy punkt sumie oznacza wyższą pozycję w rankingu. Strata często oznacza różnicę między grając w krajowym gry o mistrzostwo i chcąc być wybrany na jednego z pozostałych miski BCS. Jeśli myślisz o tym, że jest w porządku. Jest to jedno miejsce, gdzie, co dzieje się w sprawach, w terenie znacznie więcej niż modeli matematycznych. Największa