Odkrycie wiedza
/ Knowledge Discovery >> Odkrycie wiedza >> rozrywka >> Sport >> baseball >> prowadzący przypomina sezonie >> 1940 >>

Jeden tysiące dziewięćset czterdzieści sześć Baseball Season

n pięcioletnich z głównych firm. Później wydał amnestii w 1949 roku

Wyścig National League zstąpił do walki sezon długo pomiędzy St Louis i Brooklyn. Dodgers prowadzone przez 7-1 /2 w lipcu, ale znowu zniknął w dół na odcinku. Dwa zespoły wykończone remisu ustawić scenę na pierwszy proporzec fazie playoff Ligi Narodowej, a najlepiej z-trzy sprawy. Największa

MVP Musial i Enos Ubój były bliźniacze silniki zasilane atak kardynałów. Musiał batted ligę-wiodącą .365, a także prowadzone w seriach z 124, dwuosobowe z 50, i trzyosobowe z 20; 0,300-uderzając Ubój zdobył 100 działa i pojechaliśmy w lidze wysokich 130. Z Lanier ma, Howie Pollet stał się asem St. Louis ", będzie 21-10 z National League niskim 2.10 ERA. Największa

Dodgers były prowadzone przez Pete Reiser, który ukradł wiodącą w lidze 34 baz; Dixie Walker, który miał 116 RBI; i drugi Baseman Eddie Stanky, który przyciągnął 137 spacery prowadzić National League w średniej on-bazy na .436. Ale to wszystko było na marne. Louis wygrał dogrywkę w dwóch meczach na pollet 4-2 kompletna-gry klęsce Ralph Branca w grze jeden, oraz 8-1 obicie w grze dwa. Filmy Kardynałowie zdobył także World Series w siedem dobrze tonie zawody sportowe. Jorku dziesiątej Inning Homer wygrał grę jeden na Red Sox, a zespoły wymieniane aż do ostatecznego zwycięstwa gry. Przy wyniku 3-3 w górnej części ósme, załamanie Williams pojawił się opuścić bieg zielone światło na sekundę.

W dolnej połowie, Ubój wyodrębniony i strzelił zwycięskiego biegu na dwa-na-jednego do lewej Harry Walker przez centrum. Największa

Kolejna strona zawiera nagłówki i podsumowania dla niektórych z najlepszych historie jeden tysiąc dziewięćset czterdziestu sześciu baseball sezon. Największa